פנלים מבודדים מוכרים לנו מעולם הבנייה ומפרויקטים של בנייה קלה. הם הפכו פופולאריים מאוד בשנים האחרונות וזאת תודות להמון יתרונות שיש בהם. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה ולהכיר בצורה טובה יותר את אחד המוצרים האיכותיים ביותר שיש בשוק.

אז למה דווקא לבחור בפנלים מבודדים?

פנלים מבודדים מגיעים עם שלל יתרונות בהם:

-הם ידידותיים לסביבה

-הם מספקים עמידות גבוהה לא רק בפני רעשים אלא גם בפני תנאי מזג האוויר

-בזכות שימוש בהם, אפשר להוזיל משמעותית את העלויות של הפרויקט ובהתאם לכך גם לקצר את זמני העבודה

-העבודה עם פנלים מבודדים היא כמעט וללא יצירת לכלוך או פסולת

שימושים שונים לפנלים מבודדים

כפי שהוזכר קודם לכן, שימוש בפנלים מבודדים יתאים מאוד לפרויקטים של בנייה קלה, אך לא רק. השימוש בהם יכול לעבוד בצורה מצוינת גם כאשר מדובר על מבנים שאינם ניידים. כלומר מבנים נייחים. כך ניתן להשתמש בהם לצורך סגירת מרפסת, בניית חדר מודולרי, הרחבות בנייה ועוד. לכל הפרויקטים שהוזכרו לעיל, הפנלים המבודדים מספקים פתרון שהוא לא רק מהיר, נקי ונוח לשימוש אלא בעיקר עם יעילות מקסימאלית.

פנלים מבודדים לגגות

קחו בחשבון שכמעט כל מבנה, תוכלו לסגור באמצעות שימוש בפנלים מבודדים. חשוב לציין שאם אתם רוצים להשתמש בגג ולשים עליו משקלים כבדים, אז מומלץ להוסיף קונסטרוקציה חזקה שתהיה עשויה מאלומיניום ותורכב מעמודים חזקים. אותה קונסטרוקציה תספק את התמיכה הנדרשת לפנלים המבודדים.

פנלים מבודדים עבור בניית יחידות דיור

במקום להשתמש בבלוקים על מנת לבנות יחידת דיור, תוכלו להשתמש בפנלים מבודדים. כל מה שצריך לעשות הוא להיעזר בבעלי מקצוע מתאימים. הם ידאגו להביא עמודי תמיכה מברזל ולהציב אותם במקומות הרלוונטיים ואז אלה יציבו את הפנלים המבודדים לצידם. בסופו של דבר, יתקבל מבנה יציב ועמיד שעליו גם אפשר להניח גג.

סוגי פנלים מבודדים

יש כל מיני חומרי בידוד הנמצאים בתוך הפנלים המבודדים. יש לא מעט המלצות של בעלי מקצוע הגורסות שיש להשתמש בחומר בידוד כמו קלקר. מה שכן, חשוב לציין שיש גם יתרונות לשאר חומרי הבידוד. בואו נכיר את חומרי הבידוד:

-קלקר – הוא יכול לשמש כחומר בידוד איכותי ויעיל. הוא עמיד בפני שריפות והוא אחד מחומרי הבידוד הפופולאריים ביותר.

-פוליאוריתן מוקצף – יש לו רמת צפיפות גבוהה מאוד והדבר מקנה לו יכולת בידוד תרמי גבוהה במיוחד. כמו כן, יש לו רמת אטימות גבוהה ועל כן הבידוד הופך עוד יותר איכותי, שכן המבנים מוגנים בפני גשם ונזילות מים.

-צמר סלעים – הוא עשוי סיבים חזקים המופקים מסלעים קשים. יש לו יכולת גבוהה של בידוד תרמי וכמו כן של בידוד אקוסטי.

כמה עולה להתקין פנלים מבודדים?

המחיר מושפע ממספר פרמטרים בהם: סוג הפנל, סוג חומר הבידדו, העובי של הפנל, רמת הבידוד וכמובן הייעוד של הפנל. חשוב להבין שיש הבדל בין פנל המשמש לסגירת מרפסת לבין פנל המשמש לחיזוק של גג.

 

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest